-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки Б
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-004569-a
Торги не відбулися
2 422 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
a5233f4eed13484c98fd4f4dfef0f558
Внутрішній номер закупівлі:
30101460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-004569-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій ТЕНДІТ +380542700185 zakupivli-vodokanal@ukr.net http://vodokanal.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 422 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 12:07 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 12:07 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 422 200.00 Гіпохлорит натрію марки Б