-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки Б
Оголошено тендер
2 906 640.00
UAH
Номер:
8f6ab67ab6df40b48fa9bf0991db0b38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-005063-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 906 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гіпохлорит натрію марки Б
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
17.08.2026 11:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 906 640.00 UAH