-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-004513-a
Торги не відбулися
1 250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
378a92a0eaf44ff0bdc16eebab0b037e
Внутрішній номер закупівлі:
30101408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-004513-a
Замовник:
Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32231431
-
Адреса:
31500, Україна, Хмельницька область, селище Летичів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАРІУПОЛЯ, БУДИНОК 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВУЙКО ЛІНА ВІКТОРІВНА 380978419119 zlagodaletuchiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 12:08 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 12:08 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 250 000.00 Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент)