• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби

Оголошено тендер

1 500 000.00 UAH
Номер: b101e2a1fdbd45a98ff64d40305e72a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-005589-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода"
Замовник: Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода"
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.08.2026 11:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0100 - Державне управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛетичів
Сума1 500 000.00 UAH