• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підшипники (різні)

*Якщо учасник платник ПДВ, необхідно врахувати вимоги постанови КМУ України від 02.03.2022 № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану», згідно з якою до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів), а також пально-мастильних матеріалів Збройним Силам, Національній гвардії, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, розвідувальним органам, Міністерству оборони, Державній прикордонній службі, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Управлінню державної охорони, закладам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення національної безпеки та оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою.

Торги не відбулися

9 950.00 UAH без ПДВ
Номер: af0ac7bd700a4df49c00b74b5414aa1e
Внутрішній номер закупівлі: 30101352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-004456-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 12:01 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 12:01 - 25.08.2026 13:00
Аукціон: з 26.08.2026 13:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 950.00 Підшипники (різні)