-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підшипники (різні)
Оголошено тендер
9 950.00
UAH
Номер:
b012f6aab54c488d83181a553b9445ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-005110-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
9 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підшипники (різні)
Примітки:
Відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 – «Підшипники (різні)» код ДК 021:2015: 44442000-0 «Роликові вальниці»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 11:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Передні підшипники маточини (R169.36)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці задній (614 160 0005)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці передній (WB90666)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці задній лівий (713 6197 50)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці передні (VKBA 6926)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 1002030 - (Загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума9 950.00 UAH