• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гіпохлорит натрію марки А

Торги не відбулися

2 304 975.00 UAH без ПДВ
Номер: 96d64bda691741c5a49d89e3a656c3aa
Внутрішній номер закупівлі: 30101143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-004252-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
Контактна особа: Сергій ТЕНДІТ +380542700185 zakupivli-vodokanal@ukr.net http://vodokanal.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 304 975.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 11:53 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 11:53 - 25.08.2026 00:00
Аукціон: з 25.08.2026 14:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 304 975.00 Гіпохлорит натрію марки А