• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гіпохлорит натрію марки А

Оголошено тендер

2 765 970.00 UAH
Номер: c3e879190bcd46aa9440fccdf09dc5dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-005009-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
Очікувана вартість: 2 765 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гіпохлорит натрію марки А
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 17.08.2026 11:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 765 970.00 UAH