• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричне обладнання

Торги не відбулися

45 675.00 UAH без ПДВ
Номер: 1f065e42612b4fea84e7559ba014ee92
Внутрішній номер закупівлі: 30100283
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-003390-a   
Замовник: Кіцманська міська рада
Контактна особа: Лукіян Анастасія Василівна +380950370021 nastionam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 45 675.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 11:37 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 11:37 - 25.08.2026 00:00
Аукціон: з 25.08.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 675.00 Електричне обладнання