-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричне обладнання
Оголошено тендер
54 810.00
UAH
Номер:
9545ec2aa7cb4e77b5e8ed3f67dc46de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-001685-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кіцманська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062127
-
Адреса:
59300, Україна, Чернівецька область, Кіцмань, вул.Незалежності, 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кіцманська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062127
-
Адреса:
59300, Україна, Чернівецька область, Кіцмань, вул.Незалежності, 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 810.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКіцмань
Сума54 810.00 UAH