-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розморожувач плазми крові
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-002943-a
Завершена
201 972.00
UAH без ПДВ
Номер:
57a076bf94b745199eda807ce15f0827
Внутрішній номер закупівлі:
30099846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-002943-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201472
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, ВУЛИЦЯ МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мінькова Надія Юріївна 380931603448 22201472vml@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
201 972.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 11:10 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 11:10 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:18
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 25.08.2026 16:09
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴201 972.00 Розморожувач плазми крові