-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розморожувач плазми крові
Оголошено тендер
216 110.00
UAH
Номер:
63c567a41c724809a2a32b1cc534f1fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-003301-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201472
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, ВУЛИЦЯ МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201472
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, ВУЛИЦЯ МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
216 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розморожувач плазми крові
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.08.2026 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишневе
Сума216 110.00 UAH