-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-002658-a
Торги не відбулися
13 887.67
UAH без ПДВ
Номер:
bd2ca56e0d044ec08bf462e679b72dba
Внутрішній номер закупівлі:
30099553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-002658-a
Замовник:
Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
×
-
Код ЄДРПОУ:
38821236
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Генерала Арабея 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
АНТОНЧИК Ірина Іванівна +380432327338 vucz@dsns.gov.ua https://vpu.ldubgd.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 887.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 11:01 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 11:01 - 25.08.2026 10:00
Аукціон:
з 26.08.2026 14:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 887.67 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)