-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)
Оголошено тендер
16 665.20
UAH
Номер:
14b18255a1aa4e02946a2b0ac32ea0ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-001941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
×
-
Код ЄДРПОУ:
38821236
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Генерала Арабея 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
×
-
Код ЄДРПОУ:
38821236
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Генерала Арабея 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 665.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 10:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дошка кухонна обробна
Кількість
19 штука
Період постачання
до 10.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума16 665.20 UAH