• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Шкільні меблі в асортименті

Торги не відбулися

169 166.67 UAH без ПДВ
Номер: 353bab4699b14fed93a5d19350d382f3
Внутрішній номер закупівлі: 30099389
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-002507-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Корчевська +380961617413 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 169 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 10:53 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 10:53 - 28.08.2026 08:00
Аукціон: з 31.08.2026 13:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴169 166.67 Шкільні меблі в асортименті