-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільні меблі в асортименті
Оголошено тендер
203 000.00
UAH
Номер:
9aedf39843d94cc792e3ff16a13c2526
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-003132-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
203 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільні меблі в асортименті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 10:46
Донорська програма:
Програма ЄС (Ukraine Facility)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стіл учнівський двомісний
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Стілець учнівський
Кількість
60 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл учителя
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Стілець учителя
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ 0611184 виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума162 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ 0611183 співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума40 600.00 UAH