-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» згідно ДК 021:2015 код 60130000-8, а саме: послуги із забезпечення спеціалізованим автотранспортом КНП «КМКОЦ».
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-001880-a
Торги не відбулися
700 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6c91f15a20114fd7b0bf7bad15a9a1e0
Внутрішній номер закупівлі:
30098778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-001880-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
планово економічний відділ 380443650755,380444230750 onkocentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 10:46 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 10:46 - 25.08.2026 08:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» згідно ДК 021:2015 код 60130000-8, а саме: послуги із забезпечення спеціалізованим автотранспортом КНП «КМКОЦ».