-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» згідно ДК 021:2015 код 60130000-8, а саме: послуги із забезпечення спеціалізованим автотранспортом КНП «КМКОЦ».
Оголошено тендер
840 000.00
UAH
Номер:
516077084874432b9a5ff0099794bfbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-012787-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» згідно ДК 021:2015 код 60130000-8, а саме: послуги із забезпечення спеціалізованим автотранспортом КНП «КМКОЦ».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2026 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума840 000.00 UAH