-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реактиви для автоматичного аналізатору осаду сечі EU 5600 (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-001679-a
Тестові смужки W0101060205 БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНОГО) Осаджуючий реагент W010106020302 НАБІР ДЛЯ АНАЛІЗУ ОСАДУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНИЙ) Контроль Liquichek загальний аналіз сечі, дворівневий (1 і 2 рівень) W0101050207 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СЕЧІ
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
183 332.25
UAH без ПДВ
Номер:
51a556a0973147709e6fc05173fb6622
Внутрішній номер закупівлі:
30098582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-001679-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Тубольцева +380542701349 economic.smkl1@ukr.net http://cmkl.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
183 332.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 11:10 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 11:10 - 26.08.2026 09:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:03
Період кваліфікації:
26.08.2026 09:00 - 28.08.2026 16:19
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 332.25 Реактиви для автоматичного аналізатору осаду сечі EU 5600 (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)