-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для автоматичного аналізатору осаду сечі EU 5600 (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Оголошено тендер
196 165.51
UAH
Номер:
89a51beb2a5e4cfcad22fdda98581148
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-000759-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
196 165.51 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви для автоматичного аналізатору осаду сечі EU 5600 (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Примітки:
Протокол № 313 від 17.08.2026 року
НК 031:2024
Тестові смужки W0101060205 БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНОГО)
Осаджуючий реагент W010106020302 НАБІР ДЛЯ АНАЛІЗУ ОСАДУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНИЙ)
Контроль Liquichek загальний аналіз сечі, дворівневий (1 і 2 рівень) W0101050207 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СЕЧІ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
17.08.2026 09:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тестові смужки
×
-
НК 024:2023:
54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз
Кількість
50 паковання
Період постачання
(не задано)
Осаджуючий реагент
×
-
НК 024:2023:
54526 Осад сечі IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
10 паковання
Період постачання
(не задано)
Контроль Liquichek загальний аналіз сечі, дворівневий (1 і 2 рівень)
×
-
НК 024:2023:
42065 Осад сечі IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума196 165.51 UAH