• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Функціональне дитяче харчування Nutricia Liquigen 250 г Суміш регідратаційна Humana Elektrolyt

Завершена

9 385.00 UAH без ПДВ
Номер: eea9709bc69d4e4195359355fb67116a
Внутрішній номер закупівлі: 30094493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-011023-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №7" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ганна Дзюба +380963809365 buhcentr7@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-nekomercijne-pidpriemstvo-dniprovskij-centr-pervinnoi-mediko-sanitarnoi-dopomogi-7-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 385.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 16:53 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 16:53 - 22.08.2026 23:00
Аукціон: з 24.08.2026 14:58
Період кваліфікації: 22.08.2026 23:00 - 24.08.2026 10:27
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 385.00 Функціональне дитяче харчування Nutricia Liquigen 250 г Суміш регідратаційна Humana Elektrolyt