-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Функціональне дитяче харчування Nutricia Liquigen 250 г Суміш регідратаційна Humana Elektrolyt
Оголошено тендер
10 042.00
UAH
Номер:
206254a62a214a2ab2b599afd0e8b448
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-012785-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №7" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899888
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Краснопільська, буд. 6Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №7" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899888
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Краснопільська, буд. 6Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 042.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Функціональне дитяче харчування Nutricia Liquigen 250 г
Суміш регідратаційна Humana Elektrolyt
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 16:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Функціональне дитяче харчування Nutricia Liquigen 250 г
Кількість
7 банка
Період постачання
(не задано)
Суміш регідратаційна Humana Elektrolyt
Кількість
114 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума10 042.00 UAH