-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильники вуличні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-010796-a
Торги не відбулися
266 210.00
UAH без ПДВ
Номер:
c14fd61724984b51a2f65101bbb71544
Внутрішній номер закупівлі:
30094264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-010796-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32009931
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н місто Ніжин, вул.Прощенка Станіслава будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Лозова +380683865831 ellia90@ukr.net https://komynalnik.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 210.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 16:33 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 16:33 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 210.00 Світильники вуличні