-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильники вуличні)
Оголошено тендер
319 452.00
UAH
Номер:
57750d578d704e598e0b4dc584d4d47c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-012324-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32009931
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н місто Ніжин, вул.Прощенка Станіслава будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32009931
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н місто Ніжин, вул.Прощенка Станіслава будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
319 452.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильники вуличні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.08.2026 16:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Кошти виділені рішенням Ніжинської міської ради від 13.07.2026 №4-56/2026
-
Дата публікації:
14.08.2026 16:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Світильники вуличні
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжинська
Сума319 452.00 UAH