• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги спецтехніки для виконання земляних робіт

з водієм

Торги не відбулися

80 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 00808122c4274444b14c5c93c1dceaa3
Внутрішній номер закупівлі: 30094091
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-010620-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНСЬКЕ"
Контактна особа: Ігор Турчінович +380964290914 kp.kam@kampot-rad.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 16:21 - 20.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 16:21 - 23.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 11:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 000.00 Послуги спецтехніки для виконання земляних робіт