-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги спецтехніки для виконання земляних робіт
Оголошено тендер
96 000.00
UAH
Номер:
db957914325d4bacbf0583f0560cd5d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-011126-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13964356
-
Адреса:
39763, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Кам'яні Потоки, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13964356
-
Адреса:
39763, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Кам'яні Потоки, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги спецтехніки для виконання земляних робіт
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.08.2026 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється Покупцем після отримання товару згідно ст.49 Бюджетного Кодексу України шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника враховуючи Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 №590 (зі змінами)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’яні Потоки
Сума96 000.00 UAH