-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладння безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-010525-a
Торги не відбулися
16 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
706e667c840d4507be6b133fd8badeca
Внутрішній номер закупівлі:
30093997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-010525-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Піц +380974867241 yuliiapits24@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 16:16 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 16:16 - 22.08.2026 01:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 650.00 Обладння безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор