-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор
Оголошено тендер
19 980.00
UAH
Номер:
f6005f6f08164f698334a16d52302bac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-012277-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
19 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор
Примітки:
Обладнання безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор код за ДК 021:2015:31155000-0- Інвертори).
Закупівля товару здійснюється з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу».
Придбання Товару здійснюється за рахунок коштів субвенцій, наданих Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області відповідно до рішення виконавчого комітету Криворізького міської ради від 28.01.2026 № 180 (зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради від 25.02.2026 № 321 та від 13.03.2026 № 361) на виконання заходів Програми громадського порядку та громадської безпеки в Криворізькій міській територіальній громаді на період до 2028 року, затвердженої рішенням сесії Криворізької міської ради від 27.01.2016 № 209 (зі змінами, внесеними рішенням сесії Криворізької міської ради від 25.02.2026 № 4350-LXXII/VIII).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.08.2026 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриворізька
Сума19 980.00 UAH