• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 5 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 5 робочих днів

110 160.00 UAH без ПДВ
Номер: b2fbc83fc40f44d8bc601cc7763c3a83
Внутрішній номер закупівлі: 30093938
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-010464-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ІРПІНЬ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Юрій Давиденко +380459761564 uzkg_irpin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31521000-4 СвітильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 110 160.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 16:12 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 16:12 - 22.08.2026 01:00
Аукціон: з 24.08.2026 14:35
Період кваліфікації: з 22.08.2026 01:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴110 160.00 ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура