-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура
Оголошено тендер
132 192.00
UAH
Номер:
d0f62a4af41e4c28aa5b36962cd04971
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-012230-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ІРПІНЬ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39618372
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. ТРОЇЦЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ІРПІНЬ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39618372
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. ТРОЇЦЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 192.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31521000-4 Світильники
Дата опублікування:
14.08.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума132 192.00 UAH