-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-009873-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
2 969 323.00
UAH без ПДВ
Номер:
1483c0437c4549339d4d4f3e257f6460
Внутрішній номер закупівлі:
30093354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-009873-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26306742
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Грицак Анастасія Володимирівна 380976818041 anastasia.hrytsak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 969 323.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 15:42 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 15:42 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
31.08.2026 11:45 - 31.08.2026 12:08
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 969 323.00 Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область