• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область

Оголошено тендер

3 563 187.60 UAH
Номер: 613bc1a00caf4451bfcdace38ee327ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-010578-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 3 563 187.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 14.08.2026 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума3 563 187.60 UAH