-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рукава пожежні (ДК 021:2015:44480000-8 «Протипожежне обладнання різне)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-009766-a
Торги не відбулися
850 640.00
UAH без ПДВ
Номер:
88d777100bde48608482434289df663c
Внутрішній номер закупівлі:
30093230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-009766-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Каптенко +380674124010 i.kaptenko@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
850 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 15:38 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 15:38 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:40
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 26.08.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴850 640.00 Рукава пожежні (Код за ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне)