-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукава пожежні (ДК 021:2015:44480000-8 «Протипожежне обладнання різне)
Оголошено тендер
850 640.00
UAH
Номер:
2fb11b4bea774fe5afb0047fc568f900
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-006690-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
850 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рукава пожежні (ДК 021:2015:44480000-8 «Протипожежне обладнання різне)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.08.2026 12:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума850 640.00 UAH