• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Коробки та щитки електричні

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

Торги не відбулися

34 425.00 UAH без ПДВ
Номер: 788e3a8334094cee9521d49579a5624f
Внутрішній номер закупівлі: 30092448
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-008980-a   
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Контактна особа: Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 15:41 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 15:41 - 22.08.2026 11:00
Аукціон: з 24.08.2026 14:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 425.00 Коробки та щитки електричні