-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Коробки та щитки електричні
Оголошено тендер
41 310.00
UAH
Номер:
276d01af3ed3451899444a649e75efaa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-008661-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
41 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коробки та щитки електричні
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.08.2026 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Коробка установча
Кількість
400 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Коробка розподільча для суцільних стін
Кількість
150 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Коробка розподільча
Кількість
80 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Щиток пластиковий на 12 модулів зовнішній
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Щиток пластиковий на 60 (70) модулів вбудовуваний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума41 310.00 UAH