• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)

Торги не відбулися

322 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 0c51d29a4d4e46c28722d09b24616e37
Внутрішній номер закупівлі: 30092340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-008865-a   
Замовник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Контактна особа: Сипченко Тетяна Федорівна +380464421052 zoomena@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 322 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 15:10 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 15:10 - 22.08.2026 15:13
Аукціон: з 24.08.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴322 500.00 Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)