-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Оголошено тендер
387 000.00
UAH
Номер:
76b62930c83e47f08cc5e1fb572f049c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-009770-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
387 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Буряк кормовий (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.08.2026 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4081 - Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяМена
Сума387 000.00 UAH