-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-9 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008821-a
Торги не відбулися
2 761 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c1a5910716c4044aa609e7c87c2d017
Внутрішній номер закупівлі:
30092299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008821-a
Замовник:
Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45323641
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, селище міського типу Славсько, вул. Івасюка, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Стегура +380687511212 steguraurij3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 761 980.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 15:06 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 15:06 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 761 980.00 Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-9 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)