• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-9 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)

Оголошено тендер

2 761 980.00 UAH
Номер: 8e1b4d1392f74bbca8b89094be1432ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-010061-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради Стрийського району Львівської області
Замовник: Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради Стрийського району Львівської області
Очікувана вартість: 2 761 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-9 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.08.2026 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-9 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСлавсько
Сума2 761 980.00 UAH