-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення пришкільного інтернату Олешанського ліцею, у с. Олеша, вул. Грушевського, 83, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області для облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ДК 021:2015: (45450000-6)) Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008435-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 21 годину назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 21 годину назад
2 414 015.00
UAH без ПДВ
Номер:
cc79e0931fb4425785261752cb011309
Внутрішній номер закупівлі:
30091906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008435-a
Замовник:
Олешанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356946
-
Адреса:
78040, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, село Олеша
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Двірник Павло 380968868581 olesharada1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 414 015.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 15:19 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 15:19 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:49
Період кваліфікації:
29.08.2026 00:00 - 02.09.2026 09:14
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 414 015.00 Капітальний ремонт приміщення пришкільного інтернату Олешанського ліцею, у с. Олеша, вул. Грушевського, 83, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області для облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб