-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення пришкільного інтернату Олешанського ліцею, у с. Олеша, вул. Грушевського, 83, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області для облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ДК 021:2015: (45450000-6)) Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
2 896 818.00
UAH
Номер:
52fa39faee9b412a96984bbbf881fe31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-009714-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Олешанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356946
-
Адреса:
78040, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, село Олеша
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Олешанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356946
-
Адреса:
78040, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, село Олеша
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 896 818.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщення пришкільного інтернату Олешанського ліцею, у с. Олеша, вул. Грушевського, 83, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області для облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ДК 021:2015: (45450000-6)) Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
14.08.2026 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6089 - Виконання заходів щодо будівництва нового житла, реконструкцію існуючих житлових будинків та гуртожитків, а також переобладнання нежитлових приміщень у житлові для формування фондів житла тимчасового проживання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлешанська
Сума2 896 818.00 UAH