-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008138-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідно до пп.«г» пп.197.1.7 п.197.1 ст.197 р. V Податкового кодексу України операції з надання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування податком на додану вартість.
Торги не відбулися
314 665.00
UAH без ПДВ
Номер:
c4784b5db2534335a6aa2e24ff2d5179
Внутрішній номер закупівлі:
30091607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008138-a
Замовник:
Балаховицька гімназія
×
-
Код ЄДРПОУ:
22563732
-
Адреса:
34373, Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вул. Чорновола В'ячеслава, буд.13, Вараський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шикало Тетяна Леонідівна +380964244265 balah1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
314 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:45 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:45 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴314 665.00 Послуги з організації харчування учнів