-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів
Оголошено тендер
314 665.00
UAH
Номер:
a61e514456514e668a32101af52e4318
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-006194-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Балаховицька гімназія
×
-
Код ЄДРПОУ:
22563732
-
Адреса:
34373, Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вул. Чорновола В'ячеслава, буд.13, Вараський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Балаховицька гімназія
×
-
Код ЄДРПОУ:
22563732
-
Адреса:
34373, Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вул. Чорновола В'ячеслава, буд.13, Вараський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
314 665.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів
Примітки:
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 12:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаховичі
Сума72 615.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаховичі
Сума242 050.00 UAH