-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Гутівському ліцеї Солотвинської с/р
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008121-a
Торги не відбулися
380 028.00
UAH без ПДВ
Номер:
cca71ec0f4be45a8b5d37e957eaf2576
Внутрішній номер закупівлі:
30091579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008121-a
Замовник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богославець Іванна Михайлівна +380989681110 jasjabogoslavec1990@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 028.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:47 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:47 - 22.08.2026 14:47
Аукціон:
з 24.08.2026 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 028.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Гутівському ліцеї Солотвинської с/р