-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Гутівському ліцеї Солотвинської с/р
Оголошено тендер
380 028.00
UAH
Номер:
429c85bf54184720879bbfd43b01b398
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-007999-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
380 028.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Гутівському ліцеї Солотвинської с/р
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 13:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Розподіл вартості фактично наданих послуг за джерелами фінансування здійснюється відповідно до вимог законодавства, бюджетних призначень Замовника та Калькуляції вартості послуг харчування. Операції з надання послуг з харчування учнів звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116.
-
Дата публікації:
14.08.2026 13:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 № 1456 (зі змінами), та інших чинних нормативно-правових актів.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГута
Сума313 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 № 1456 (зі змінами), та інших чинних нормативно-правових актів.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГута
Сума66 528.00 UAH