• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-03410000-7 Деревина ( Дрова паливні)

Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі з урахуванням Особливостей.

Торги не відбулися

402 480.00 UAH без ПДВ
Номер: 4d80ae5881bb40d28ac1715ad883522e
Внутрішній номер закупівлі: 30091537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-008070-a   
Замовник: Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
Контактна особа: Кречко Максим Іванович +380978540165 stepangorod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 402 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 14:40 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 14:40 - 22.08.2026 09:00
Аукціон: з 24.08.2026 13:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴402 480.00 ДК 021:2015-03410000-7 Деревина ( Дрова паливні)