-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-03410000-7 Деревина ( Дрова паливні)
Оголошено тендер
482 976.00
UAH
Номер:
8c72ac8890f34a119ac2699759f3b221
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-009129-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22552906
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, Вараський район, село Степангород,, вул. Шевченка Т., будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22552906
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, Вараський район, село Степангород,, вул. Шевченка Т., будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
482 976.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-03410000-7 Деревина ( Дрова паливні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.08.2026 14:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Дрова паливні) Змішані групи твердих порід: береза, дуб, бук, ясень, граб, клен, в’яз, модрина;
Кількість
180 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтепангород
Сума482 976.00 UAH