-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Богрівської гімназії Солотвинської селищної ради ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва :55321000-6 Послуги з готування їжі )
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007974-a
Торги не відбулися
191 640.00
UAH без ПДВ
Номер:
81897bd081924965b6fcaa95c7b3163b
Внутрішній номер закупівлі:
30091436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007974-a
Замовник:
Богрівська гімназія Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805309
-
Адреса:
77741, Україна, Івано-Франківська область, Богрівка, вул. Героїв, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Ірина Михайлівна +380982590438 shevchukira1304@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
191 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:44 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:44 - 22.08.2026 14:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 640.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Богрівської гімназії Солотвинської селищної ради ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва :55321000-6 Послуги з готування їжі )