-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Богрівської гімназії Солотвинської селищної ради ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва :55321000-6 Послуги з готування їжі )
Оголошено тендер
191 640.00
UAH
Номер:
fdd3224a711d428e873da6d66a07b70f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-006657-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Богрівська гімназія Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805309
-
Адреса:
77741, Україна, Івано-Франківська область, Богрівка, вул. Героїв, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Богрівська гімназія Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805309
-
Адреса:
77741, Україна, Івано-Франківська область, Богрівка, вул. Героїв, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
191 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Богрівської гімназії Солотвинської селищної ради ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва :55321000-6 Послуги з готування їжі )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 12:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Фінансування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 № 1456 (зі змінами), та інших чинних нормативно-правових актів. Розподіл вартості фактично наданих послуг за джерелами фінансування здійснюється відповідно до вимог законодавства, бюджетних призначень Замовника та Калькуляції вартості послуг харчування. Операції з надання послуг з харчування учнів звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116.
-
Дата публікації:
14.08.2026 12:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Богрівської гімназії Солотвинської селищної ради ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва :55321000-6 Послуги з готування їжі )
Кількість
2820 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 № 1456 (зі змінами), та інших чинних нормативно-правових актів.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБогрівка
Сума157 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 № 1456 (зі змінами), та інших чинних нормативно-правових актів.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБогрівка
Сума33 840.00 UAH